Adwokat Kraków

Data dodania: 01.03.2018

adwokat kraków, Kinga Gawor
Adwokat Kraków

Radca prawny/adwokat Kinga Gawor prowadzi w Krakowie kancelarię prawną pod nazwą Gawor Kancelaria Prawna. Jeżeli szukasz  adwokata z Krakowa, zapraszamy do kontaktu z nami.

Adwokat – zakres usług

Adwokat Kraków: Upadłość konsumencka

W ramach Gawor Kancelaria Prawna prężnie działa Klinika Upadłości Konsumenckiej Gawor w Krakowie, która zajmuje się ogłaszaniem upadłości konsumenckiej osób fizycznych z Krakowa oraz z całej Polski.

Radca prawny Kinga Gawor jest jednym z niewielu ekspertów z upadłości konsumenckiej w Krakowie. Prowadzi ona popularnego bloga bankrutemjestem.pl.

Radca prawny Kinga Gawor ustali, czy spełniasz warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej oraz, czy w Twoim indywidualnym przypadku jest to opłacalne.

Radca prawny Kinga Gawor wskaże Ci wszystkie za i przeciw upadłości konsumenckiej. Powyższe spowoduje, że będziesz mógł podjąć świadomą decyzję, co do ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Jeżeli zatem szukasz kancelarii prawnej z Krakowa specjalizującej się w upadłości konsumenckiej, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Ponadto, oprócz upadłości konsumenckiej, radca prawny Kinga Gawor zajmuje się ogłaszaniem upadłości przedsiębiorców, zarówno osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółek handlowych.

Adwokat Kraków: prawo rodzinne

Ponadto na główny plan w specjalizacji radcy prawnego Kingi Gawor wysuwa się prawo rodzinne. Potwierdzeniem tego jest otwarcie Kliniki Prawa Rodzinnego Gawor w Krakowie, która zajmuje się prowadzeniem spraw rodzinnych klientów z Krakowa oraz z całej Polski.

Radca prawny Kinga Gawor świadczy pomoc prawną w zakresie rozwodów, władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi, alimentów, podziału majątku oraz spraw adopcyjnych.

Radca prawny Kinga Gawor udziela porad prawnych i sporządza pisma procesowe w zakresie możliwości podwyższenia alimentów, ustalania kontaktów z dziećmi, władzy rodzicielskiej, jak i podziału majątku między małżonkami. Zatem, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa zajmującej się prawem rodzinnym, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.


Adwokat Kraków: rozwody

Dodatkowo, w praktyce prawa rodzinnego radcy prawnego Kingi Gawor szczególną uwagę poświęca się rozwodom. Radca prawny Kinga Gawor przeprowadza rozwody cywilne.

W tym zakresie, doradza ona klientom, czy spełniają przesłanki orzeczenia rozwodu oraz co wybrać:

  • czy rozwód z orzekaniem o winie,
  • czy też bez orzekania o winie.

Ponadto doradza klientom odnośnie możliwych scenariuszy, co do ustalania kontaktów z dziećmi oraz ukształtowania władzy rodzicielskiej.

W efekcie, radca prawny Kinga Gawor pomaga podejmować przemyślane decyzje odnośnie kroków rozwodowych. Ponadto, radca prawny Kinga Gawor przeprowadza tzw. „rozwody kościelne” (stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego).

Adwokat Kraków: umowy o roboty budowlane

Radca prawny Kinga Gawor specjalizuje się także w umowach o roboty budowlane. Doradza ona zarówno inwestorom, jak wykonawcom i podwykonawcom. Doradza ona klientom w rozwiązywaniu problemów wynikłych w trakcie wykonywanych inwestycji budowlanych. Radca prawny Kinga Gawor pomaga ustalić, czy spełnione zostały przesłanki do zastosowania kar umownych lub czy zachodzą podstawy do odstąpienia od umowy o roboty budowlane.

Radca prawny Kinga Gawor opracowuje i analizuje umowy o roboty budowlane (w tym oparte na FIDIC), deweloperskie oraz o prace projektowe, także w języku angielskim. Bierze ona także udział w negocjacjach umów o roboty budowlane, również w języku angielskim. Zatem, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa zajmującej się prawem budowlanym i umowami o roboty budowlane, zapraszamy do powierzenia nam Twojej sprawy.

Więcej na temat radcy prawnego Kingi Gawor dowiesz się tutaj.

 

*****

Umów konsultację online lub wizytę w naszym oddziale w:

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Katowicach, ul. Porcelanowa 23

Napisz: biuro@gaworkancelaria.pl

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.