Kancelaria prawna Kraków

Data dodania: 29.06.2018

kancelaria prawna kraków, gaworkancelaria

Kancelaria prawna Kraków

Radca prawny Kinga Gawor prowadzi w królewskim mieście Kraków kancelarię pod nazwą Gawor Kancelaria Prawna. Kraków jest pięknym miastem i historyczną stolicą Polski.  Jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa specjalizującej się w upadłości konsumenckiej czy prawie rozwodowym, zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii.

Kancelaria prawna Kraków: zakres usług

Gawor Kancelaria Prawna jest dynamiczną kancelarią prawną z Krakowa. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Świadczymy usługi z zakresu prawa upadłościowego, prawa rodzinnego oraz prawa budowlanego i umów o roboty budowlane. Ponadto specjalizujemy się w prawie nieruchomości, prawie lokalowym oraz prawie pracy. Zakres naszej praktyki obejmuje także prawo spółek, prawo IT oraz windykację.

Kancelaria prawna Kraków: upadłość konsumencka

W naszej praktyce prawa upadłościowego szczególny nacisk kładziemy na upadłość konsumencką. Dowodem tego jest otwarcie Kliniki Upadłości Konsumenckiej Gawor w Krakowie, która zajmuje się ogłaszaniem upadłości osób fizycznych z Małopolski, jak i z całej Polski.

Radca prawny Kinga Gawor jest jednym z niewielu specjalistów upadłości konsumenckiej w Krakowie. Prowadzi ona bloga o upadłości konsumenckiej bankrutemjestem.pl, na którym znajdziecie Państwo wiele informacji o upadłości konsumenckiej.

Dlatego, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa zajmującej się upadłością konsumencką, zapraszamy do powierzenia nam Twojej sprawy. Ponadto, oprócz upadłości konsumenckiej, zajmujemy się także ogłaszaniem upadłości przedsiębiorców, w tym spółek oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Kancelaria prawna Kraków: umowy o roboty budowlane, Biznes

Kancelaria prawna Kraków: prawo rodzinne

Dodatkowo na główny plan w naszej specjalizacji wysuwa się prawo rodzinne. Dowodem tego jest otwarcie Kliniki Prawa Rodzinnego Gawor w Krakowie, która zajmuje się prowadzeniem spraw rodzinnych klientów z Małopolski, jak i z całej Polski. Świadczymy pomoc prawną w zakresie rozwodów, alimentów, władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi, podziału majątku między małżonkami oraz ustanawiania między nimi rozdzielności majątkowej. Dlatego, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa zajmującej się prawem rodzinnym, zapraszamy do powierzenia nam Twojej sprawy.

Kancelaria prawna Kraków: rozwody

Z kolei, w naszej praktyce prawa rodzinnego szczególny nacisk kładziemy na rozwody. Przeprowadzamy rozwody cywilne, jak i tzw. „rozwody kościelne” (stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego). Doradzamy klientom, co wybrać: czy rozwód z orzekaniem o winie, czy też bez orzekania o winie.

Pomagamy podejmować przemyślane decyzje odnośnie formalnych kroków rozwodowych. Dlatego, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa zajmującej się rozwodami, zapraszamy do powierzenia nam Twojej sprawy.

Kancelaria prawna Kraków: umowy o roboty budowlane

Ponadto, nasza kancelaria prawna specjalizuje się w prawie budowlanym oraz w umowach o roboty budowlane. Pomagamy klientom w rozwiązywaniu problemów wynikłych w trakcie realizowanych inwestycji budowlanych. Służymy pomocą zarówno inwestorom, generalnym wykonawcom, wykonawcom, jak i podwykonawcom. Sporządzamy i analizujemy umowy o roboty budowlane ( w tym oparte na FIDIC), deweloperskie oraz o prace projektowe. Udzielamy porad prawnych oraz opinii prawnych z zakresu umów o roboty budowlane. Bierzemy udział w negocjacjach umów o roboty budowlane. Dlatego, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa zajmującej się umowami o roboty budowlane, zapraszamy do kontaktu.

 

Masz jeszcze jakieś pytania ? Przeczytaj: 

 • Więcej o radcy prawnym Kindze Gawor dowiesz się tutaj oraz tutaj.
 • Więcej o udzielanych przez nas poradach prawnych dowiesz się tutaj.

 

*****
 • Kancelaria prawna Kraków
 • Porady prawne Kraków
 • Radca prawny Kraków
 •  

  Umów konsultację online lub wizytę w naszym oddziale w:

  • Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

  • Katowicach, ul. Porcelanowa 23

  Napisz: biuro@gaworkancelaria.pl

  Kinga Gawor
  pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

  Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
  Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.