Porady prawne Kraków

Data dodania: 01.07.2018

porady prawne Kraków

Porady prawne Kraków

Gawor Kancelaria Prawna prowadzona przez radcę prawnego Kingę Gawor świadczy porady prawne w królewskim mieście Kraków.  W ramach Kancelarii działa Klinika Upadłości Konsumenckiej Gawor oraz Klinika Prawa Rodzinnego Gawor. Jeżeli szukasz kancelarii prawnej świadczącej porady prawne w Krakowie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Porady prawne Kraków: zakres usług

Gawor Kancelaria Prawna to dynamiczna kancelaria prawna z Krakowa założona przez radcę prawnego Kingę Gawor. Kancelaria świadczy porady prawne klientom indywidualnym i biznesowym.

Kancelaria udziela porad prawnych w zakresie prawa upadłościowego, prawa rodzinnego oraz prawa budowlanego i umów o roboty budowlane. Ponadto zakres praktyki obejmuje prawo nieruchomości, prawo lokalowe oraz prawo pracy. Dodatkowo kancelaria specjalizuje się w prawie spółek, prawie IT oraz windykacji.

 

Porady prawne Kraków: upadłość konsumencka

Jednym z głównych obszarów praktyki kancelarii jest upadłość konsumencka. Dowodem tego jest otwarcie Kliniki Upadłości Konsumenckiej Gawor w Krakowie, która zajmuje się ogłaszaniem upadłości osób fizycznych z Krakowa i z całej Polski.

Radca prawny Kinga Gawor to jeden z niewielu ekspertów w upadłości konsumenckiej w Krakowie.

Prowadzi ona bloga o upadłości konsumenckiej bankrutemjestem.pl. Kancelaria udziela porad prawnych dotyczących zarówno upadłości osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, w tym prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dlatego, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa świadczącej porady prawne z zakresu upadłości konsumenckiej, zapraszamy do powierzenia nam Twojej sprawy.

 

Porady prawne Kraków: prawo rodzinne

Ponadto Kancelaria specjalizuje się także w prawie rodzinnym. Dowodem tego jest otwarcie Kliniki Prawa Rodzinnego Gawor w Krakowie, która zajmuje się prowadzeniem spraw rodzinnych klientów z Krakowa i z całej Polski.

Kancelaria udziela porad prawnych dotyczących rozwodów, alimentów, władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi, podziału majątku oraz ustalenia/zaprzeczenia ojcostwa. Dlatego, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa świadczącej porady prawne z zakresu prawa rodzinnego, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 Porady prawne Kraków: rozwody, Gawor Kancelaria

Porady prawne Kraków: rozwody

Z kolei, w praktyce prawa rodzinnego Kancelaria szczególny nacisk kładzie na rozwody. Kancelaria przeprowadza rozwody cywilne, jak i tzw. „rozwody kościelne” (stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego).

Kancelaria udziela porad prawnych z zakresu rozwodów, jaki i w kwestiach związanych z orzeczeniem rozwodu: sprawy majątkowe małżonków, sprawowanie opieki nad dziećmi, pozbawienie praw rodzicielskich wobec dzieci czy obowiązki alimentacyjne.

 

Porady prawne Kraków: umowy o roboty budowlane

Ponadto, kancelaria specjalizuje się w prawie budowlanym oraz w umowach o roboty budowlane. Kancelaria udziela porad prawnych z zakresu prawa budowlanego oraz sporów na tle wykonywania umów o roboty budowlane.

Pomagamy inwestorom, generalnym wykonawcom, wykonawcom, jak i podwykonawcom. Tworzymy i analizujemy umowy o roboty budowlane ( w tym oparte na FIDIC) oraz bierzemy udział w negocjacjach tych umów. Dlatego, jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa świadczącej porady prawne z zakresu prawa budowlanego i umów o roboty budowlane, zapraszamy do powierzenia nam Twojej sprawy.

Więcej na temat Kancelarii prawnej dowiesz się tutaj.

Więcej na temat radcy prawnego Kingi Gawor dowiesz się tutaj.

*****

*****

Umów konsultację online lub wizytę w naszym oddziale w:

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Katowicach, ul. Porcelanowa 23

Napisz: biuro@gaworkancelaria.pl

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.