Profesjonalizm

obsługujemy klientów
indywidualnych i biznesowych

Kinga Gawor

Radca prawny Kinga Gawor

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiowała także prawo gospodarcze w USA oraz ukończyła studia prawnicze na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Ponadto jest absolwentką Szkoły Prawa Niemieckiego prowadzonej przy współpracy Uniwersytetu w Moguncji, Uniwersytetu w Heidelbergu oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2010 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, wpisana na listę radców prawnych pod numerem KR-2393. Uczestniczyła w projekcie „Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej” organizowanym przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie, zwieńczonym uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego kompetencje do występowania przed sądami Unii Europejskiej.

Bezpośrednio po ukończeniu studiów pracowała w korporacji z tzw. Wielkiej Czwórki zajmując się doradztwem w zakresie prawa podatkowego. Następnie pracowała jako aplikant radcowski w kancelarii radcy prawnego, gdzie zdobyła duże doświadczenie procesowe reprezentując klientów w wielu postępowaniach sądowych, głównie z zakresu prawa cywilnego. Później pracowała jako radca prawny in house w kilku spółkach z o.o. oraz spółkach akcyjnych z branży budowlanej, produkcyjnej oraz IT. Obecnie prowadzi własną kancelarię GAWOR Kancelaria Prawna i jej celem jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie klientom indywidualnym i biznesowym.


Jest jednym z niewielu ekspertów upadłości konsumenckiej w Krakowie. Zajmuje się również upadłością przedsiębiorstw. Specjalizuje się także w prawie rodzinnym, w tym w prawie rozwodowym. Ponadto, jest specjalistką w prawie inwestycji budowlanych (prawo budowlane i umowy o roboty budowlane) oraz prawie nieruchomości. Specjalizuje się także w prawie lokalowym (obsługa spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych).

Biegle włada językiem angielskim i niemieckim. Jest autorem bloga o upadłości konsumenckiej bankrutemjestem.pl

Radca prawny Kinga Gawor występowała jako ekspert Radia Kraków, Gazety Prawnej oraz portalu interia.pl


Radca prawny Kinga Gawor wzięła udział w audycji Radia Kraków "Z prawem na ty" w dniu 19.01.2017 r.

Przysposobienie pasierbaRadca prawny Kinga Gawor wzięła udział w audycji Radia Kraków „Z prawem na ty” w dniu 24.01.2017 r.

Czy dziadkowie mogą zostać rodzicami adopcyjnymi?Radca prawny Kinga Gawor ekspertem Gazety PrawnejTarcza antykryzysowa: Czy świadczenie postojowe przysługuje przedsiębiorcy jednocześnie zatrudnionemu na umowie o pracę?

Radca prawny Kinga Gawor ekspertem portalu Interia.pl
Radca prawny Kinga Gawor ekspertem Gazety Krakowskiej


„Jak ogłosić upadłość konsumencką”

„Upadłość konsumencka panaceum na koronawirusa”
Zespół

Radca prawny Wojciech Matuszewski Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył aplikację sądową. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie rodzinnym, prawie spadkowym oraz prawie karnym. Miłośnik turystyki górskiej i rowerowej, fotografii dokumentalnej, historii oraz geografii. Włada biegle językiem angielskim i rosyjskim.
Julia Majoch Aplikantka radcowska Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Krakowie. Specjalizuje się w prawie upadłościowym (w tym upadłości konsumenckiej), prawie rodzinnym i prawie cywilnym. Pasjonuje się jogą i zdrowym stylem życia. Włada językiem angielskim.
Dominika Jon Prawnik. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalistka prawa upadłościowego, w tym upadłości konsumenckiej, prawa spółek i prawa rodzinnego. Pasjonatka kryminologii i prawa karnego. Miłośniczka zwierząt (posiada trzy adoptowane psy) oraz masła orzechowego. Włada językiem angielskim w stopniu zaawansowanym oraz  rosyjskim.