Radca prawny Kraków

Data dodania: 15.04.2018

radca prawny kraków
Radca prawny Kraków

Radca prawny Kinga Gawor prowadzi w Krakowie kancelarię prawną pod nazwą Gawor Kancelaria Prawna. Jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa specjalizującej się w upadłości konsumenckiej, prawie rodzinnym lub umowach o roboty budowlane, będzie nam miło Ciebie obsłużyć. Nasza kancelaria mieści się w centrum Krakowa. Jeżeli chcielibyście się Państwo umówić na wizytę, prosimy o wcześniejszy kontakt. Charakter pracy radcy prawnego wiąże się z częstymi obecnościami w sądzie na rozprawach, stąd radca prawny Kinga Gawor przebywa nierzadko poza biurem i wcześniejsze umówienie wizyty jest wskazane. Wizytę umówicie Państwo telefonicznie lub przez e-mail, a dane kontaktowe znajdziecie tutaj.

Radca prawny Kraków: zakres usług

Gawor Kancelaria Prawna z Krakowa dynamicznie się rozwija. W ramach Kancelarii utworzono Klinikę Upadłości Konsumenckiej Gawor oraz Klinikę Prawa Rodzinnego Gawor. Radca prawny Kinga Gawor obsługuje w ramach Kancelarii klientów indywidualnych oraz biznesowych z całej Polski. Świadczy ona usługi z zakresu prawa upadłościowego, w tym ze szczególnym uwzględnieniem upadłości konsumenckiej. Radca prawny Kinga Gawor jest jednym z niewielu specjalistów upadłości konsumenckiej w Małopolsce. Przy czym obsługuje ona klientów w tej dziedzinie z terenu całego kraju, a nie tylko Małopolski. Radca prawny Kinga Gawor prowadzi bloga o upadłości konsumenckiej bankrutemjestem.pl. Jeżeli rozważacie Państwo ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to trafiliście na właściwą osobę.

Ponadto radca prawny Kinga Gawor jest specjalistą prawa rodzinnego, w tym prawa rozwodowego. Prowadzi wiele spraw rozwodowych, w tym spraw o dużym skomplikowaniu. Sprawy rozwodowe, zwłaszcza, gdy w grę wchodzą dzieci są szczególnie trudne. Dlatego radca prawny Kinga Gawor współpracuje z psychologami, którzy pomogą przejść przez traumę rozwodu oraz mediatorami, którzy pomogą wypracować rozwodzącym się storom potrzebne kompromisy,

W zakres praktyki radcy prawnego Kingi Gawor wchodzi także prawo budowlane i umowy o roboty budowlane. Przez lata radca prawny Kinga Gawor obsługiwała pod względem prawnym duże inwestycje budowlane. Bogate doświadczenie nabyte w tym czasie procentuje obecnie w trakcie obsługi klientów.

Ponadto radca prawny Kinga Gawor specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie lokalowym oraz prawie pracy.

Dodatkowo zakres specjalizacji radcy prawnego Kingi Gawor obejmuje także prawo spółek i prawo gospodarcze. Radca prawny Kinga Gawor obsługuje także spółki IT, biorąc udział m.in. w opracowywaniu, analizowaniu i negocjowaniu umów o wdrożenie systemów informatycznych.

Upadłość konsumencka: radca prawny Kraków

W zakresie prawa upadłościowego radca prawny Kinga Gawor szczególną wagę przywiązuje do upadłości konsumenckiej. W ramach Gawor Kancelarii Prawnej w Krakowie funkcjonuje Klinika Upadłości Konsumenckiej Gawor, która zajmuje się ogłaszaniem upadłości osób fizycznych z całej Polski. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej w wyniku upadłości konsumenckiej mogą uzyskać umorzenie wszystkich lub części swoich długów. Mowa tu o tzw. oddłużeniu. Ogłaszamy także upadłość przedsiębiorców będących osobami fizycznymi. Osoby fizyczne będące przedsiębiorcami też bowiem mogą uzyskać oddłużenie (w ramach tzw. upadłości  przedsiębiorcy). Dodatkowo, oprócz ogłaszania upadłości konsumenckiej, radca prawny Kinga Gawor zajmuje się ogłaszaniem upadłości oraz restrukturyzacją przedsiębiorstw, w tym spółek. Jeśli zatem szukasz kancelarii prawnej z Krakowa zajmującej się  upadłością konsumencką lub prawem upadłościowym, zapraszamy do kontaktu.

Prawo rodzinne: radca prawny Kraków

Prawo rodzinne to kolejna dziedzina, w której specjalizuje się radca prawny Kinga Gawor. Przejawem tego jest otwarcie Kliniki Prawa Rodzinnego Gawor w Krakowie, która funkcjonuje w ramach Gawor Kancelarii Prawnej. Klinika ta zajmuje się prowadzeniem spraw rodzinnych klientów z Krakowa oraz z całej Polski. Radca prawny Kinga Gawor udziela pomocy prawnej w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, podziału majątku, kontaktów z dziećmi czy też władzy rodzicielskiej.  Radca prawny Kinga Gawor doradza także w kwestiach prawa adopcyjnego, ustanowienia rozdzielności majątkowej między małżonkami oraz ustalania/zaprzeczania ojcostwa.

Rozwody: radca prawny Kraków

Radca prawny Kinga Gawor przeprowadza rozwody klientów z Małopolski. Rozwód należy do jednej z największych traum w życiu człowieka, dlatego decyzja o jego podjęciu musi być dobrze przemyślana. Jednakże rozwód to nierzadko nie tylko przeżycie emocjonalne, ale także prawna batalia. Warto powierzyć przeprowadzenie rozwodu specjaliście, zwłaszcza, gdy mamy małoletnie dzieci. Radca prawny Kinga Gawor ustali, czy spełniasz przesłanki ogłoszenia rozwodu. Ponadto doradzi Ci, co wybrać: czy rozwód z orzekaniem o winie, czy też bez orzekania o winie. Udzieli rady, jak ukształtować władzę rodzicielską oraz kontakty z dziećmi. Podpowie, jakich alimentów na dzieci zażądać.  Zatem, jeżeli szukasz radcy prawnego z Krakowa specjalizującego się w rozwodach, będzie nam miło Ciebie reprezentować. Radca prawny Kinga Gawor przeprowadza także tzw. „rozwody kościelne” (stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego).

Umowy o roboty budowlane: Radca prawny Kraków

Radca prawny Kinga Gawor jest również ekspertem w umowach o roboty budowlane i prawie budowlanym. Umowa o roboty budowlane to kontrakt, na podstawie którego dochodzi do realizacji inwestycji budowlanych. Umowa ta ma na celu wykonanie obiektu budowlanego. W ramach tej umowy wykonawca zobowiązuje się do wykonania umówionego obiektu zgodnie z projektem i z zasadami wiedzy technicznej, a inwestor m.in. do zapłaty ceny. Prawo budowlane natomiast ustanawia rygory i procedury przeprowadzenia procesu budowlanego. Radca prawny Kinga Gawor pomaga w przezwyciężaniu konfliktów prawnych powstałych w czasie wykonywania inwestycji budowlanych. Doradza inwestorom, generalnym wykonawcom, jak i wykonawcom w sporach m.in. o zapłatę kar umownych, realizację roszczeń z tytułu gwarancji i rękojmi czy odstąpienie od umowy. Radca prawny Kinga Gawor opracowuje, analizuje i aneksuje umowy o roboty budowlane (w tym oparte na FIDIC) w języku polskim i angielskim. Ponadto sporządza umowy o prace projektowe, umowy o dzieło i umowy deweloperskie. Dodatkowo zajmuje się  negocjowaniem umów o roboty budowlane lub o prace projektowe (także w języku angielskim). Jeśli więc szukasz specjalisty z zakresu umów o roboty budowlane, będzie nam miło prowadzić Twoją sprawę.

Więcej na temat radcy prawnego Kingi Gawor dowiesz się tutaj.

Umów konsultację online lub wizytę w naszym oddziale w:

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Katowicach, ul. Porcelanowa 23

Napisz: biuro@gaworkancelaria.pl

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.