Upadłość konsumencka Kraków

upadłość konsumencka kraków, Gawor Kancelaria

Upadłość konsumencka Kraków

Gawor Kancelaria Prawna mieszcząca się w królewskim mieście Kraków zajmuje się tematyką upadłość konsumencka. Kraków jest pięknym miastem i historyczną stolicą Polski. Jeżeli szukasz kancelarii prawnej z Krakowa specjalizującej się w upadłości konsumenckiej, zapraszamy do powierzenia nam Twojej sprawy.

 


Upadłość konsumencka Kraków: Klinika Upadłości Konsumenckiej Gawor w Krakowie

Gawor Kancelaria Prawna kładzie szczególny nacisk na upadłość konsumencką. Dowodem tego jest otwarcie Kliniki Upadłości Konsumenckiej Gawor w Krakowie, która zajmuje się ogłaszaniem upadłości osób fizycznych z Krakowa oraz z całej Polski.

Upadłość konsumencka Kraków: zakres usług

Gawor Kancelaria Prawna pomaga klientom z Krakowa oraz z całej Polski w podjęciu świadomej decyzji o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Decyzja o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej powinna być przemyślana, gdyż upadłość konsumencka rzutuje na wiele sfer życia. Decyzję tę należy dobrze przemyśleć, zwłaszcza, gdy pozostajesz w związku małżeńskim oraz, gdy w skład wspólności majątkowej małżeńskiej wchodzi spory majątek. Kancelaria zapewnia pełną reprezentację w postępowaniu sądowym o upadłość konsumencką. W zakres usług Kancelarii wchodzi: bezpłatna analiza Twojej sytuacji, sporządzenie wniosku o upadłość konsumencką oraz reprezentacja w sądzie i przed syndykiem.

Upadłość konsumencka Kraków: darmowe porady prawne Kraków

Upadłość konsumencka nie jest dla każdego. To przywilej, z którego tylko niektórzy mogą skorzystać. Możesz ogłosić upadłość konsumencką, jeżeli spełniasz przesłanki, m.in. jesteś niewypłacany oraz nie ponosisz winy w powstaniu stanu niewypłacalności. Jeżeli nie wiesz, czy spełniasz warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej, zleć nam bezpłatną analizę Twojej sytuacji. Za darmo przeanalizujemy Twoją sytuację prawno-ekonomiczną.  W wyniku tej analizy dowiesz się, czy możesz ogłosić upadłość konsumencką.  Poza tym, Kancelaria nie udziela darmowych porad prawnych.

Upadłość konsumencka wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Abu ogłosić upadłość konsumencką należy złożyć wniosek w sądzie upadłościowym. Wniosek składasz na formularzu oraz opłacasz opłatą 30 zł. W ramach swoich usług Kancelaria sporządza wnioski o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wypełnienie wniosku o upadłość konsumencką, tak by on był skuteczny, to skomplikowany i czasochłonny proces. Zalecane jest powierzenie dokonania tej czynności prawnikowi specjalizującemu się w prawie upadłościowym.

Upadłość konsumencka Kraków: reprezentacja na rozprawie przez radcę prawnego

Radca prawny Kinga Gawor reprezentuje klientów na rozprawach sądowych w ramach postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Dodatkowo reprezentujemy klientów są także przed syndykiem.

Upadłość konsumencka Kraków: upadłość przedsiębiorców

Ponadto, oprócz upadłości konsumenckiej, zajmujemy się także ogłaszaniem upadłości przedsiębiorców, w tym spółek oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zatem, jeżeli rozważasz ogłoszenie upadłości jako przedsiębiorca, zapraszamy do kontaktu z nami.

O tym, czy spełniasz warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej dowiesz się z tego wpisu.

O tym , jak złożyć wniosek o upadłość konsumencką dowiesz się tutaj: wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

*****