Upadłość konsumencka Kraków

upadłość konsumencka kraków

Gawor Kancelaria Prawna mieszcząca się w Krakowie specjalizuje się w upadłości konsumenckiej i upadłości przedsiębiorców. Ogłosiliśmy już setki upadłości konsumenckich klientów z Krakowa. Jeżeli chcesz ogłosić upadłość w Krakowie, to my Ci w tym pomożemy.

 


Dowiedz się więcej na temat różnych zagadnień z dziedziny prawa:

 

Chcesz ogłosić upadłość konsumencką w Krakowie?

Jeżeli mieszkasz w Krakowie i szukasz kancelarii prawnej, która skutecznie przeprowadzi Twoją upadłość konsumencką,  to dobrze trafiłeś.

Ogłaszamy bankructwa klientów z całej Polski – w tym w Krakowie. Specjalizujemy się w procesach upadłości konsumenckich oraz upadłości przedsiębiorców od wielu lat. Gawor Kancelaria Prawna mieści się w Krakowie. Właściciel kancelarii – radca prawny Kinga Gawor jest jednym z niewielu ekspertów upadłości konsumenckiej w Krakowie. Występowała m.in. jako specjalista Radia Kraków, Gazety Krakowskiej czy Gazety Prawnej. Prowadzi bloga o upadłości konsumenckiej  www.bankrutemjestem.pl

Upadłość konsumencka Kraków

Upadłość konsumencką ogłaszają tysiące osób. Przy czym z roku na rok jest ich coraz więcej. Czy wiesz, że od marca 2020 r. ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest jeszcze łatwiejsze? Teraz dużo łatwiej  i szybciej wyzerujesz długi. Obecnie łatwiej oddłużyć się mogą m.in. osoby, które wpadły w pętlę długów.

Aby ogłosić upadłość konsumencką nie trzeba mieć majątku, ani stałych dochodówczytaj więcej.

Ponadto ogłoszenie upadłości konsumenckiej wyeliminuje komornikaczytaj więcej.

Jeżeli przytłaczają Cię długi i masz już dość ukrywania się przed komornikiem, to rozważ ogłoszenie upadłości i zacznij nowy start bez długów.

Pomogliśmy już dziesiątkom osób z Krakowa i okolic. Były wśród nich osoby fizyczne, które zaciągnęły kredyty konsumpcyjne, tzw. chwilówki, czy zadłużyły się  u operatorów telefonii komórkowej. Pomogliśmy także byłym hazardzistom, narkomanom i alkoholikom. Wyzerowaliśmy długi także osobom, które poręczyły kredyty innym. Niektórzy z naszych klientów mieli kilkumilionowe długi.

UPADŁOŚĆ W KRAKOWIE TAKŻE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

 

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie jesteś w stanie na bieżąco spłacać długów? 

Oddłużamy nie tylko osoby fizyczne – pomagamy także przedsiębiorcom. Od marca 2020 r. upadłość dla przedsiębiorców jest jeszcze łatwiejsza.  Jeżeli chcesz ogłosić upadłość przedsiębiorcy w Krakowie, zapraszamy na konsultację. Wielu z naszych klientów problemy finansowe wpędziły w depresje, nowotwór, a nawet były przyczyną prób samobójczych. Przedsiębiorco ogłoś upadłość w Krakowie i zacznij nowe życie.

Nie musisz mieć żadnego majątku, ani dochodów.

Komornik zniknie z Twojego życia.

Co do zasady wszystkie Twoje długi się wyzerują, zarówno te osobiste, jak i firmowe ( w tym wobec Urzędu Skarbowego i ZUS).

Pomogliśmy setkom przedsiębiorców z Krakowa, w tym z sektora usług budowlanych, pośrednictwa materiałami budowlanymi, usług transportowych, usług dentystycznych, przemysłu tekstylnego, branży turystycznej i hotelarskiej, branży eventowej. Niektórzy z naszych klientów mieli kilkunastomilionowe długi.

 

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA dla PREZESÓW SPÓŁEK Z O.O.

 

Jesteś prezesem spółki z o.o., która ma długi? obawiasz się osobistej odpowiedzialności za długi zarządzanej spółki?

Nie obawiaj się już dłużej. Skutecznie pomożemy wyzerować Twoje długi, także te związane z prowadzeniem spółki ( w tym wobec urzędu Skarbowego i ZUS). 

Czy wiedziałeś, że aby móc ogłosić upadłość konsumencką nie jest konieczne zakończenie pełnienia funkcji członka zarządu? możesz ogłosić upadłość konsumencką i nadal zarządzać spółką.

Pomogliśmy już setkom prezesów spółek z o.o. w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Zarządzali oni spółkami m.in. z branży tekstylnej, budowlanej, hotelarskiej, eventowej, turystycznej. Dzięki temu mogli oni rozpocząć nowy start bez długów.

 

upadłość konsumencka kraków

Gawor Kancelaria Prawna przeprowadzi Cię przez upadłość konsumencką od początku do końca

  • przeanalizujemy Twoją sprawę i ocenimy Twoje szanse na upadłość konsumencką,
  • sporządzimy Twój wniosek o upadłość konsumencką,
  • radca prawny Kinga Gawor będzie Cię reprezentować na rozprawie w sądzie upadłościowym,
  • będziemy Cię reprezentować przed syndykiem

 

upadłość konsumencka kraków

 

upadłość konsumencka kraków

 

***

Dowiedz się więcej:

Koronawirus a upadłość konsumencka

Nowelizacja upadłości konsumenckiej 2020

Zapraszamy do naszej kancelarii w Krakowie (ul. Zakopiańska 238/5):

upadłość konsumencka kraków

upadłość konsumencka kraków

Upadłość konsumencka Kraków:

Gawor Kancelaria Prawna otwarła Klinikę Upadłości Konsumenckiej Gawor w Krakowie (filia w Katowicach i Warszawie), która zajmuje się ogłaszaniem upadłości osób fizycznych z Krakowa, Katowic, Warszawy oraz z całej Polski.

Upadłość konsumencka Kraków: zakres usług

Gawor Kancelaria Prawna pomaga klientom z Krakowa oraz z całej Polski w podjęciu świadomej decyzji o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Decyzja o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej powinna być przemyślana, gdyż upadłość konsumencka rzutuje na wiele sfer życia. Decyzję tę należy dobrze przemyśleć, zwłaszcza, gdy pozostajesz w związku małżeńskim oraz, gdy w skład wspólności majątkowej małżeńskiej wchodzi spory majątek. Kancelaria zapewnia pełną reprezentację w postępowaniu sądowym o upadłość konsumencką. W zakres usług Kancelarii wchodzi: bezpłatna analiza Twojej sytuacji, sporządzenie wniosku o upadłość konsumencką oraz reprezentacja w sądzie i przed syndykiem.

Upadłość konsumencka Kraków: darmowe porady prawne Kraków

Upadłość konsumencka nie jest dla każdego. To przywilej, z którego tylko niektórzy mogą skorzystać. Możesz ogłosić upadłość konsumencką, jeżeli spełniasz przesłanki, tj. jesteś niewypłacany.  Jeżeli nie wiesz, czy spełniasz warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej, zleć nam bezpłatną analizę Twojej sytuacji. Za darmo przeanalizujemy Twoją sytuację prawno-ekonomiczną.  W wyniku tej analizy dowiesz się, czy możesz ogłosić upadłość konsumencką. Poza wstępną analizą Twojej sytuacji, Kancelaria nie udziela darmowych porad prawnych.

Upadłość konsumencka wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Aby ogłosić upadłość konsumencką należy złożyć wniosek w sądzie upadłościowym. Wniosek składasz na formularzu oraz opłacasz opłatą 30 zł. W ramach swoich usług Kancelaria sporządza wnioski o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wypełnienie wniosku o upadłość konsumencką, tak by on był skuteczny, to skomplikowany i czasochłonny proces. Zalecane jest powierzenie dokonania tej czynności prawnikowi specjalizującemu się w prawie upadłościowym.

Upadłość konsumencka Kraków: reprezentacja na rozprawie przez radcę prawnego

Radca prawny Kinga Gawor reprezentuje klientów na rozprawach sądowych w ramach postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Dodatkowo reprezentujemy klientów także przed syndykiem.

Upadłość konsumencka Kraków: upadłość przedsiębiorców

Ponadto, oprócz upadłości konsumenckiej, zajmujemy się także ogłaszaniem upadłości przedsiębiorców, w tym spółek oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zatem, jeżeli rozważasz ogłoszenie upadłości jako przedsiębiorca, zapraszamy do kontaktu z nami.

O tym, czy spełniasz warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej dowiesz się z tego wpisu.

 

*****

Umów się na wizytę w naszym oddziale w:

• Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, lok. 331

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Katowicach, ul. Porcelanowa 60

Zadzwoń: +48 603 536 414

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.