Upadłość konsumencka Katowice

Upadłość konsumencka Katowice Śląsk? Gawor Kancelaria Prawna mieszcząca się w Katowicach specjalizuje się w upadłości konsumenckiej i upadłości przedsiębiorców. Ogłosiliśmy już setki upadłości konsumenckich klientów z Katowic i Górnego Śląska.

 

upadłość konsumencka katowice śląsk

Chcesz ogłosić upadłość konsumencką w Katowicach?

Szukasz kancelarii w Katowicach? Szukasz kancelarii na Górnym Śląsku?

Jeżeli mieszkasz w Katowicach i szukasz kancelarii prawnej, która skutecznie przeprowadzi Twoją upadłość konsumencką, to dobrze trafiłeś.

Dlaczego my?

Ogłaszamy bankructwa klientów z całego Górnego Śląska – w tym w Katowicach. Posiadamy kancelarię z siedzibą w Katowicach przy ul. Porcelanowej.

  • nie musisz posiadać majątku
  • komornik zniknie z Twojego życia

Radca pr. Kinga Gawor

Właściciel kancelarii – radca prawny Kinga Gawor jest jednym z niewielu ekspertów upadłości konsumenckiej na Śląsku. Występowała m.in. jako specjalista Gazety Prawnej, Radia Kraków, czy Gazety Krakowskiej. Prowadzi bloga o upadłości konsumenckiej www.bankrutemjestem.pl

 Zapraszamy na Vloga:

Co po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?
Ile trwa upadłość konsumencka?
Upadłość konsumencka a spadek
Can a foreigner declare personal bancruptcy in Poland?

Upadłość konsumencka Katowice

Gawor Kancelaria Prawna z Katowic jest liderem w województwie śląskim pod kątem ogłaszanych upadłości konsumenckich i upadłości przedsiębiorców. Setkom naszych klientów udało się oddłużyć.

Czy wiesz, że od marca 2020 r. ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest jeszcze łatwiejsze? Teraz dużo szybciej wyzerujesz długi. Obecnie łatwiej oddłużyć się mogą m.in. osoby, które wpadły w pętlę długów oraz byli przedsiębiorcy.

Aby ogłosić upadłość konsumencką nie trzeba mieć majątku, ani stałych dochodów –czytaj więcej.

Ponadto ogłoszenie upadłości konsumenckiej zablokuje komornikaczytaj więcej.

Zapraszamy na Bloga bankrutemjestem.pl:

Jeżeli przytłaczają Ciebie długi i masz już dość ukrywania się przed komornikiem, to rozważ ogłoszenie upadłości

 Zleć nam bezpłatną analizę Twojej sytuacji

Bezpłatnie wstępnie ocenimy, czy kwalifikujesz się na upadłość konsumencką

UPADŁOŚĆ W KATOWICACH TAKŻE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

upadłość konsumencka katowice

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, która jest zadłużona?

Zadłużona firma?

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą w Katowicach, która jest zadłużona?

Oddłużamy przedsiębiorców

Czy wiesz, że od marca 2020 r. upadłość dla przedsiębiorców jest dużo łatwiejsza. Jeżeli chcesz ogłosić upadłość przedsiębiorcy w Katowicach, zapraszamy na konsultację.

Przedsiębiorco ogłoś upadłość w Katowicach

Wyzerujemy wszystkie Twoje długi, zarówno te osobiste, jak i firmowe (w tym wobec US i ZUS). Masz duży dług w ZUS? Umorzymy go;)

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA DLA PREZESÓW SPÓŁEK Z O.O.

upadłość konsumencka katowice

Prezes spółki z długami?

Jesteś prezesem spółki z o.o., która ma długi? Obawiasz się osobistej odpowiedzialności za długi zarządzanej spółki?

Umarzamy długi Prezesów

Nie obawiaj się już dłużej. Skutecznie pomożemy wyzerować Twoje długi, także te związane z prowadzeniem spółki (w tym wobec US i ZUS).

Oddłużamy Prezesów

Pomogliśmy już wielu prezesom spółek z o.o. w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Zarządzali oni spółkami m.in. z branży tekstylnej, budowlanej, hotelarskiej, eventowej, turystycznej. Niektórzy posiadali długi jeszcze z lat 90-tych.

Gawor Kancelaria Prawna przeprowadzi Ciebie przez upadłość konsumencką od początku do końca

Umów się do nas na konsultację w Katowicach, a my zadbamy o całą resztę:

  • zbadamy Twoją sytuację. Przeanalizujemy dostarczone przez Ciebie dokumenty, a następnie opracujemy strategię działania.
  • sporządzimy wniosek o upadłość konsumencką, który następnie złożymy w sądzie w Katowicach.
  • będziemy reprezentować Cię na rozprawie upadłościowej
  • będziemy reprezentować Cię w postępowaniu przed syndykiem i ustalimy dla Ciebie korzystny plan spłaty wierzycieli lub zawnioskujemy o umorzenie Twoich długów bez tego planu

Zapraszamy do naszej kancelarii w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23

Na czym polega upadłość konsumencka? Upadłość konsumencka Katowice Śląsk

Upadłość konsumencka jest jednym z najlepszych sposobów na wyjście z długów. Pozwoli Ci ona uzyskać całkowite oddłużenie. Coraz więcej osób fizycznych, które mają dość telefonów od windykatorów decyduje się na upadłość konsumencką.

Upadłość konsumencka Katowice Śląsk -opłata od wniosku

Opłata sądowa od wniosku wynosi zaledwie 30 zł. Problem niewypłacalności nierzadko dotyczy całej rodziny. Często pytasz, czy możesz złożyć wspólny wniosek o upadłość konsumencką z małżonkiem. Niestety nie, każdy z małżonków musi złożyć osobny wniosek.

Wyzeruj długi  w Katowicach i na Śląsku zanim odwiedzi Cię komornik

Czy wiesz, że upadłość konsumencką możesz ogłosić raz na 10 lat.

Co oferujemy? Zapewniamy wsparcie w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, a jeżeli Twoja dokumentacja jest szczątkowa, pomagamy ją uzupełnić. Zwracamy się z pismami do wierzycieli, komorników, czytamy akta w sądach. W efekcie przygotowujemy dla Ciebie kompletny wniosek o upadłość konsumencką, który merytorycznie uzasadniamy. Celem jest dla nas ogłoszenie Twojej upadłości i umorzenie Twoich długów.

Wpadłeś w tarapaty finansowe, które spędzają Ci sen z oczu – umów się na konsultację w Katowicach. Opowiedz nam swoją historię, a opracujemy dla Ciebie strategię oddłużenia.

Komu pomogliśmy? Upadłość konsumencka Katowice Śląsk

Uzyskaliśmy oddłużenie dla klientów z Katowic, którzy wpadli w niewypłacalność wskutek rozwodu, utraty pracy lub choroby. Wyzerowaliśmy długi także osobom, które poręczyły cudze długi. Pomogliśmy także zacząć nowy start osobom cierpiącym na nałogi, w tym hazardzistom, narkomanom i alkoholikom. Jednak najliczniejszą kategorią klientów, jacy się do nas zgłaszają, są osoby, które wpadły w pętlę zadłużenia zaciągając tzw. chwilówki oraz byli przedsiębiorcy.

Specjalizujemy się zwłaszcza w ogłaszaniu upadłości konsumenckich klientów, którzy mają bardzo stare długi, np. długi jeszcze z lat 90-tych.

Droga do ogłoszenia upadłości jest skomplikowana. Wymaga poprawnego sporządzenia wniosku i przygotowania szeregu dokumentów. To dlatego tak ważna jest pomoc doświadczonego prawnika.

Umów konsultację online lub wizytę w naszym oddziale w:

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Warszawie, ul. Nowogrodzka 31

• Katowicach, ul. Porcelanowa 23

Napisz: biuro@gaworkancelaria.pl

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.