UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA KATOWICE ŚLĄSK

upadłość konsumencka katowice

Upadłość konsumencka Katowice Śląsk

Gawor Kancelaria Prawna z Katowic jest liderem w województwie śląskim pod kątem ogłaszanych upadłości konsumenckich i upadłości przedsiębiorców. Setkom naszych klientów udało się oddłużyć. Kancelarię prowadzi radca prawny Kinga Gawor, która jest autorem bloga o upadłości konsumenckiej www.bankrutemjestem.pl oraz publikacji w prasie w tej dziedzinie. Występowała m.in. jako  ekspert Gazety Prawnej, Gazety Krakowskiej czy Radia Kraków.

Ogłoś upadłość konsumencką w Katowicach i zapomnij o długach

Jesteś z Katowic i Śląska i chcesz się oddłużyć – ogłosić upadłość konsumencką w Katowicach. Zapraszamy Ciebie do naszej kancelarii w Katowicach na konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej.

Na czym polega upadłość konsumencka? Upadłość konsumencka Katowice Śląsk

Upadłość konsumencka jest jednym z najlepszych sposobów na wyjście z długów. Pozwoli Ci ona uzyskać całkowite oddłużenie. Coraz więcej osób fizycznych, które mają dość telefonów od windykatorów decyduje się na upadłość konsumencką. Od marca 2020 r. ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest jeszcze łatwiejsze, gdyż wtedy weszła w życie nowelizacja upadłości konsumenckiej. Więcej o tym przeczytasz tutaj: Nowelizacja upadłości konsumenckiej 2020. Dzięki tej nowelizacji również osoby, które wpadły w pętlę długów będą mogły się oddłużyć.

Opłata sądowa od wniosku o upadłość konsumencką wynosi zaledwie 30 zł.

Problem niewypłacalności nierzadko dotyczy całej rodziny. Często pytasz, czy możesz złożyć wspólny wniosek o upadłość konsumencką z małżonkiem. Niestety nie, każdy z małżonków musi złożyć osobny wniosek. Jednakże upadli małżonkowie co do zasady mają przyznanego tego samego syndyka.

Wyzeruj długi  w Katowicach i na Śląsku zanim odwiedzi Cię komornik

Czy wiesz, że upadłość konsumencką możesz ogłosić raz na 10 lat.

Aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz mieć majątku – czytaj więcej. Nie są także potrzebne stałe dochody np. z umowy o pracę.

Jest też dobra wiadomość dla tych, którzy mają komornika –  ogłoszenie upadłości konsumenckiej zablokuje komornika – czytaj więcej. Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej uwolnisz się od ciężaru egzekucji komorniczej.

Ponadto po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej odsetki od Twoich długów przestaną być naliczane. Inaczej jest przy egzekucji komorniczej, gdzie odsetki naliczane są do ostatecznej spłaty długu.

Co oferujemy? Zapewniamy wsparcie w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, a jeżeli Twoja dokumentacja jest szczątkowa, pomagamy ją uzupełnić.  Zwracamy się z pismami do wierzycieli, komorników, czytamy akta w sądach. W efekcie przygotowujemy dla Ciebie kompletny wniosek o upadłość konsumencką, który merytorycznie uzasadniamy. Celem jest dla nas ogłoszenie Twojej upadłości i umorzenie Twoich długów.

Wpadłeś w tarapaty finansowe, które spędzają Ci sen z oczu – umów się na konsultację w Katowicach. Opowiedz nam swoją historię, a opracujemy dla Ciebie strategię oddłużenia.

Pomogliśmy już setkom klientów z Katowic i województwa śląskiego. Czy wiesz, że największe zadłużenie klienta, któremu wyzerowaliśmy długi opiewało na kilkanaście milionów zł?

Komu pomogliśmy? Upadłość konsumencka Katowice Śląsk

Uzyskaliśmy oddłużenie dla klientów z Katowic, którzy wpadli w niewypłacalność wskutek rozwodu, utraty pracy lub choroby. Wyzerowaliśmy długi także osobom, które poręczyły cudze długi. Pomogliśmy także zacząć nowy start osobom cierpiącym na nałogi, w tym hazardzistom, narkomanom i alkoholikom.  Jednak najliczniejszą kategorią klientów, jacy się do nas zgłaszają, są osoby, które wpadły w pętlę zadłużenia zaciągając tzw. chwilówki.

Ogłoś upadłość w Katowicach i zacznij nowe życie

Umów się do nas na konsultację w Katowicach, a my zadbamy o całą resztę:

  • zbadamy Twoją sytuację. Przeanalizujemy dostarczone przez Ciebie dokumenty, a następnie opracujemy strategię działania.
  • sporządzimy wniosek o upadłość konsumencką, który następnie złożymy w sądzie w Katowicach.
  • będziemy reprezentować Cię na rozprawie upadłościowej
  • będziemy reprezentować Cię w postępowaniu przed syndykiem i ustalimy dla Ciebie korzystny plan spłaty wierzycieli lub zawnioskujemy o umorzenie Twoich długów bez tego planu

 

upadłość konsumencka warszawa 5

UPADŁOŚĆ TAKŻE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW w Katowicach

 

Specjalizujemy się także w ogłaszaniu upadłości jednoosobowych przedsiębiorców.

Jesteś właścicielem  jednoosobowej firmy w Katowicach i masz długi? Pomożemy Ci je wyzerować.

Prowadzisz lub prowadziłeś jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną, z której pozostały długi i chcesz ogłosić  upadłość przedsiębiorcy przed sądem w Katowicach, umów się na konsultację w Katowicach. Jednoosobowy przedsiębiorca może ogłosić upadłość firmy lub upadłość konsumencką (już dzień po wyrejestrowaniu firmy z CEIDG).  Doradzimy Ci, czy są szanse na ogłoszenie upadłości Twojej firmy lub upadłości konsumenckiej. Nie pozwól stresowi towarzyszącemu problemom finansowym wpędzić Cię w depresje czy nowotwór. Przedsiębiorco wyzeruj długi w Katowicach i na Śląsku zanim komornik zapuka do drzwi.

Przedsiębiorco, czy  wiesz, że w upadłości konsumenckiej umorzą się zarówno długi firmowe (także te wobec ZUS czy Urzędu Skarbowego), jak i osobiste.

Co istotne, aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz mieć żadnego majątku.

Pomogliśmy wyzerować długi setkom przedsiębiorców z Katowic. Były wśród nich firmy budowlane, deweloperzy, pośrednicy materiałami budowlanymi, firmy transportowe, agencje ochrony, przedsiębiorcy z sektora przemysłu tekstylnego, branży hotelarskiej, franczyzobiorcy sieci sklepów Żabka, właściciele drukarni, firmy zajmujące się sprzedażą sprzętu elektronicznego, właściciele sklepów stacjonarnych i internetowych  i wielu innym.

Specjalizujemy się zwłaszcza w ogłaszaniu upadłości konsumenckich klientów, którzy mają bardzo stare długi, np. długi jeszcze z lat 90-tych.

Przedsiębiorco, chcesz zacząć od nowa bez długów i stresu? Upadłość w Katowicach i na Śląsku może być  rozwiązaniem dla Ciebie. 

 

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA dla PREZESÓW SPÓŁEK Z O.O. w Katowicach

 

Pomagamy prezesom spółek z o.o. z Katowic ogłosić upadłość konsumencką. Upadłość konsumencka Katowice

Jeśli jesteś w zarządzie zadłużonej spółki z o.o. i obawiasz się osobistej odpowiedzialności za długi tej spółki, to zaradzimy Twoim kłopotom.

Pomożemy wyzerować Twoje długi, także te związane z prowadzeniem spółki z o.o. (w tym wobec ZUS i Urzędu Skarbowego).

Czy wiesz, że do ogłoszenia upadłości konsumenckiej nie jest potrzebna rezygnacja przez Ciebie z funkcji członka zarządu spółki z o.o.?

Pomogliśmy już wielu prezesom spółek z o.o. w oddłużeniu się. Nasi klienci zarządzali spółkami z różnych branż, w tym branży budowlanej, deweloperskiej, przemysłu tekstylnego, agencji ochrony, turystycznej i hotelarskiej, branży beauty i wielu innych. Dzięki nam wielu  prezesów spółek z o.o. rozpoczęło nowy start.

Droga do ogłoszenia upadłości jest skomplikowana. Wymaga poprawnego sporządzenia wniosku i przygotowania szeregu dokumentów. To dlatego tak ważna jest pomoc doświadczonego prawnika.

Upadłość konsumencka Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Tychy, Jaworzno, Chorzów, Zabrze, Bytom, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Pszczyna, Zawiercie, Myszków, Rybnik, Żory

 

Więcej o upadłości konsumenckiej przeczytasz tutaj:

 

upadłość konsumencka katowice 2

 

upadłość konsumencka katowice 3

 

Zapraszamy do naszej kancelarii w Katowicach (ul. Porcelanowa 60):

upadłość konsumencka katowice

upadłość konsumencka katowice

Umów się na wizytę w naszym oddziale w:

• Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, lok. 331

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Katowicach, ul. Porcelanowa 60

Zadzwoń: +48 603 536 414

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.