Upadłość konsumencka Katowice

Data dodania: 04.02.2024

upadłość konsumencka katowice

Witaj na stronie mojej kancelarii;) nazywam się Kinga Gawor i jestem radcą prawnym, specjalistą upadłości konsumenckiej. Występowałam m.in. jako specjalista Gazety Prawnej, portalu interia.pl, Gazety Krakowskiej, Radia RMF FM, czy Radia Kraków. Od ponad 6 lat nieprzerwanie prowadzę bloga o upadłości konsumenckiej www.bankrutemjestem.pl. Moja kancelaria Gawor Kancelaria Prawna mieści się w Katowicach i specjalizuje w upadłości konsumenckiej i upadłości przedsiębiorców. Ogłosiliśmy już setki upadłości konsumenckich klientów z Katowic.

 

Podejmij świadomą decyzję o upadłości konsumenckiej

Czy upadłość konsumencka jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Twoja decyzja o upadłości konsumenckiej powinna być przemyślana, gdyż upadłość konsumencka rzutuje na wiele sfer życia. Upadłość konsumencka ma wiele plusów, ale nie każdemu się opłaci. Na konsultacji – szczerze – powiem Ci, czy upadłość konsumencka będzie w Twoim przypadku opłacalna. Może być bowiem tak, że kwalifikujesz się na upadłość, ale jej ogłoszenie nie będzie w Twoim przypadku mądrą decyzją. Jeśli tak jest, to możesz mieć pewność, że Ja Ci o tym powiem.

Napisz na: biuro@gaworkancelaria.pl, aby umówić się ze mną na konsultację.

Ile kosztuje sporządzenie wniosku o upadłość konsumencką?

Aby wycenić sporządzenie Twojego wniosku o upadłość, muszę wiedzieć, ile masz sztuk długów (w tym pożyczek) i jaka jest łączna kwota Twojego zadłużenia, stąd koniecznie napisz mi o tym. O cenie sporządzenia wniosku o upadłość decyduje bowiem ilość godzin, ile nad nim spędzę. Stąd każdy wniosek wyceniam indywidualnie.

Napisz na: biuro@gaworkancelaria.pl, a prześlę Ci wstępną wycenę sporządzenia wniosku o upadłość.

Szukasz kancelarii w Katowicach?

Jeżeli mieszkasz w Katowicach i szukasz kancelarii prawnej, która skutecznie przeprowadzi Twoją upadłość konsumencką, to dobrze trafiłeś.

Dlaczego my?

Ogłaszamy bankructwa klientów z całego Górnego Śląska – w tym w Katowicach. Moja kancelaria ma siedzibę w Katowicach przy ul. Porcelanowej.

Tak, upadłość konsumencka ma wiele plusów, ale to postępowanie sądowe. Zanim w nie wejdziesz, to skonsultuj się ze mną.

upadłość konsumencka katowice

 Zapraszam na Vloga:

Upadłość konsumencka a pensja minimalna
Co po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej
3 pytania na rozprawie upadłościowej

Upadłość konsumencka Katowice

Upadłość konsumencką w Polsce ogłaszają tysiące osób. Przy czym z roku na rok jest ich coraz więcej. Cieszy mnie, że świadomość Polaków w tej kwestii rośnie, gdyż przerastające nas zadłużenie zazwyczaj mocno odbija się na naszym zdrowiu psychicznym oraz życiu rodzinnym. Cierpimy my i nasi bliscy, a przecież z tej sytuacji jest wyjście – można się oddłużyć w upadłości konsumenckiej.

Zapraszam na Bloga bankrutemjestem.pl:

KOMU JUŻ POMOGŁAM?

Pomogłam już setkom osób z Katowic i okolic. Były wśród nich osoby fizyczne, które zaciągnęły kredyty bankowe, tzw. chwilówki, czy zadłużyły się  u operatorów telefonii komórkowej. Pomogłam klientom, którzy wpadli w niewypłacalność wskutek rozwodu, utraty pracy lub choroby. Pomogłam także byłym hazardzistom, narkomanom i alkoholikom. Wyzerowałam długi także osobom, które poręczyły kredyty innym. Największą grupę moich klientów stanowią byli przedsiębiorcy, w tym z sektora budowlanego, handlowego, transportowego, agencji reklamowych, firm eventowych. Specjalizujemy się także w umarzaniu starych długów (nawet długów z lat 90-tych). Umarzam również długi prezesów spółek z o.o.

 Zleć mi wycenę sporządzenia wniosku – napisz na: biuro@gaworkancelaria.pl

UPADŁOŚĆ W KATOWICACH TAKŻE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, która jest zadłużona?

Prowadzisz jednoosobową firmę lub spółkę cywilną w Katowicach, a dług w ZUS lub US Cię przerasta? ?

Oddłużamy przedsiębiorców

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to dobrze trafiłeś. Moja kancelaria specjalizuje się w umarzaniu długów firmowych. Jeżeli chcesz ogłosić upadłość przedsiębiorcy w Krakowie, to napisz na: biuro@gaworkancelaria.pl – i umów się na konsultację.

Przedsiębiorco rozważ ogłoszenie upadłości w Katowicach

Wyzerujemy Twoje długi, zarówno te osobiste, jak i firmowe (w tym wobec ZUS i US).

upadłość konsumencka katowice

Pomogłam setkom przedsiębiorców z Katowic, w tym z sektora usług budowlanych, handlowych, transportowych, przemysłu tekstylnego, branży turystycznej i hotelarskiej, branży eventowej. Niektórzy z moich klientów mieli kilkunastomilionowe długi.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA DLA PREZESÓW SPÓŁEK Z O.O.

Prezes spółki z długami?

Jesteś prezesem spółki z o.o. w Katowicach , która ma długi? Obawiasz się osobistej odpowiedzialności za długi zarządzanej spółki?

Umarzamy długi Prezesów

Nie obawiaj się już dłużej. Napisz na: biuro@gaworkancelaria.pl i umów się na konsultację. Skutecznie pomogę Ci wyzerować Twoje długi, także te związane z prowadzeniem spółki (w tym wobec ZUS i US). 

Oddłużamy Prezesów

Pomogłam już wielu prezesom spółek z o.o. w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Zarządzali oni spółkami m.in. z branży budowlanej, handlowej, transportowej, hotelarskiej, eventowej, turystycznej. Niektórzy posiadali długi jeszcze z lat 90-tych.

upadłość konsumencka katowice

Przeprowadzę Cię przez upadłość konsumencką od początku do końca

radca pr. Kinga Gawor
  • przeanalizuję Twoją sprawę i ocenię Twoje szanse na upadłość konsumencką
  • sporządzę Twój wniosek o upadłość konsumencką,
  • będę Ciebie reprezentować przed syndykiem,
  • będę Ciebie reprezentować na rozprawie w sądzie przed ustaleniem planu spłaty wierzycieli

Co jeszcze oferujemy? Zapewniamy wsparcie w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, a jeżeli Twoja dokumentacja jest szczątkowa, pomagamy ją uzupełnić. Zwracamy się z pismami do wierzycieli, komorników, czytamy akta w sądach. W efekcie przygotowujemy dla Ciebie kompletny wniosek o upadłość konsumencką, który merytorycznie uzasadniamy. Celem jest dla nas ogłoszenie Twojej upadłości i umorzenie Twoich długów.

Zapraszam do mojej kancelarii w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23

Prowadzę także konsultacje online dla klientów z całej Polski oraz z zagranicy

Opowiedz mi swoją historię, a opracuję dla Ciebie strategię oddłużenia

radca pr. Kinga Gawor

Dlatego właśnie ja!

Droga do ogłoszenia upadłości jest skomplikowana. Wymaga przygotowania szeregu dokumentów, opracowania mądrej strategii pod upadłość i poprawnego sporządzenia wniosku o ogłoszenie upadłości oraz jego uzasadnienia. To dlatego tak ważna jest pomoc doświadczonego prawnika.

Umów konsultację online lub wizytę w naszym oddziale w:

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Katowicach, ul. Porcelanowa 23

Napisz: biuro@gaworkancelaria.pl

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.