UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA WROCŁAW DOLNY ŚLĄSK

Data dodania: 28.10.2020

upadłość konsumencka wrocław

 

Upadłość konsumencka Wrocław, Dolny Śląsk

Gawor Kancelaria Prawna z Wrocławia jest liderem na Dolnym Śląsku pod kątem ogłaszanych upadłości konsumenckich i upadłości przedsiębiorców. Możemy poszczycić się setkami zadowolonych klientów, którym udało się uzyskać oddłużenie. Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników – specjalistów z zakresu upadłości konsumenckiej i upadłości spółek. Kancelarię prowadzi radca prawny Kinga Gawor, która jest autorem bloga o upadłości konsumenckiej www.bankrutemjestem.pl oraz publikacji w prasie w tym zakresie. Występowała m.in. jako ekspert Radia Kraków, Gazety Prawnej czy Gazety Krakowskiej.

Nękają Cię windykatorzy? Ogłoś upadłość konsumencką we Wrocławiu

Chcesz ogłosić upadłość konsumencką we Wrocławiu? Służymy profesjonalną pomocą.

W Polsce nie ma wielu kancelarii prawnych specjalizujących się w upadłości konsumenckiej. Decyzja o wyborze kancelarii, której powierzysz swoje oddłużenie, powinna być przemyślana.

Wniosek o upadłość konsumencką powinien być sporządzony przy zachowaniu najwyższego stopnia  staranności. Sądy upadłościowe, po dużej nowelizacji upadłości konsumenckiej z marca 2020 r., zostały zalane lawiną wniosków o upadłość konsumencką. W efekcie, nierzadka jest praktyka tych sądów polegająca na zwracaniu wniosków o upadłość konsumencką ze względu na braki formalne. Jaki z tego wniosek? Tutaj nie ma miejsca na błędy, niedociągnięcia czy niedopatrzenia. Stawką jest oddłużenie klienta i jego spokój psychiczny. Można by powiedzieć „bezcenne”.

Pierwszy krok jest trudny

Przerastające nas problemy finansowe są porażką życiową, a nie jest przecież łatwo przyznać się do porażki.  Dlatego rozumiemy, jak trudno jest Ci się zdobyć na telefon do prawnika od upadłości konsumenckiej. W życiu jednak liczy się umiejętność przekuwania porażek w sukcesy i w tym Ci właśnie pomożemy.

Co to jest upadłość konsumencka? Upadłość konsumencka Wrocław

Upadłość konsumencka, inaczej bankructwo osoby fizycznej, to instytucja prawa, która pozwala osobom niewypłacalnym na umorzenie posiadanych długów.

Kto może ogłosić upadłość konsumencką?

Upadłość konsumencką może ogłosić każdy, kto jest niewypłacalny, tj. nadmiernie zadłużony. Również osoby, które wpadły w pętlę zadłużenia także mogą ogłosić upadłość konsumencką. Aby móc ogłosić upadłość konsumencką wystarczy mieć przynajmniej jednego wierzyciela.

Aby ogłosić upadłość konsumencką nie trzeba mieć majątku- czytaj więcej. Co więcej, upadłość konsumencka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem właśnie wtedy, kiedy nie posiadasz majątku.

Ponadto dużą zaletą upadłości konsumenckiej jest zablokowanie komornika – czytaj więcej. Wskutek ogłoszenia upadłości konsumenckiej wszelkie postępowania egzekucyjne ulegają umorzeniu.

Wreszcie w dniu ogłoszenia upadłości konsumenckiej odsetki od Twoich długów przestaną być naliczane.

W upadłości konsumenckiej łączna wysokość Twoich długów nie ma znaczenia. Uzyskasz oddłużenie zarówno, jeżeli posiadasz długi na 70 tysięcy zł, jak i na kilkanaście milionów zł.

Jak możemy Ci pomóc? Upadłość konsumencka Wrocław

Napisanie wniosku o upadłość konsumencką zaczyna się od zebrania przeciętnie około kilkudziesięciu niezbędnych dokumentów. To czasochłonny proces. My zapewnimy Ci wsparcie w przygotowaniu koniecznych dokumentów.

Najważniejszą częścią wniosku o upadłość konsumencką jest jego uzasadnienie. Od tego elementu zależy, czy Twój plan spłaty wierzycieli będzie 3-letni, czy też 7-letni. My opracujemy dla Ciebie strategię uzasadnienia wniosku o upadłość konsumencką, tak aby popadnięcie przez Ciebie w niewypłacalność mogło zostać uznane (w miarę możliwości) za niezawinione.

Dodatkowo przygotujemy strategię tworzącą grunt pod niskie raty w ramach planu spłaty wierzycieli lub umorzenie Twoich długów bez ustalania planu spłaty. Wreszcie będziemy reprezentować Cię przed syndykiem, strzec Twoich praw jako upadłego, tak aby postępowanie upadłościowe zakończyło się jak najszybciej. 

Zatem „złapiemy Cię za rękę” i przeprowadzamy przez skomplikowany proces upadłościowy. W efekcie  doprowadzamy do umorzenia całości Twoich długów lub przeważającej ich większości.

Zapraszamy Ciebie do naszej kancelarii we Wrocławiu na konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej.

Jeżeli:

  • jesteś nadmiernie zadłużony,
  • masz dość windykatorów i komorników,
  • posiadasz długi konsumenckie i/lub firmowe ( w tym wobec ZUS i US),
  • nie wiesz, od czego zacząć ani jakie dokumenty zgromadzić,
  • nie wiesz, jakie okoliczności mają znaczenie przy upadłości konsumenckiej,
  • nie wiesz, jak uzasadnić wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej,
  • chciałby wiedzieć, ile trwa proces upadłości konsumenckiej,

Umów się na konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej we Wrocławiu.

My Cię wysłuchamy i opracujemy strategię oddłużenia. Uwolnisz się od długów i odzyskasz spokój ducha.

Nowelizacja upadłości konsumenckiej z marca 2020 r.

Od marca 2020 r., kiedy weszła w życie duża nowelizacja upadłości konsumenckiej, ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest jeszcze łatwiejsze. Obecnie także osoby, które doprowadziły do swoich długów wskutek rażącego niedbalstwa też będą mogły ogłosić upadłość konsumencką. Dowiedz się więcej: Nowelizacja upadłości konsumenckiej 2020

Zgodnie z nowelizacji, przyczyna niewypłacalności będzie badana dopiero po ogłoszeniu upadłości, na kolejnym etapie postępowania, tj. etapie ustalania planu spłaty. To  pozwoli na jeszcze szybsze ogłoszenie upadłości.  Dzięki temu, jeszcze szybciej będziesz mógł się oddłużyć.

Gawor Kancelaria Prawna pomogła już setkom klientów z Wrocławia, Oławy, Oleśnicy, Kątów Wrocławskich, Trzebnicy, Oborników Śląskich, Środy Śląskiej.

Pomogliśmy się oddłużyć osobom, które poręczyły cudze długi oraz takim, które wpadły w pętlę zadłużenia zaciągając tzw. chwilówki. Byli wśród naszych klientów także osoby zmagające się z nałogami, w tym hazardziści i narkomani. Pomogliśmy zacząć nowy start finansowy także osobom, które w niewypłacalność wpędził rozwód lub utrata pracy.

Jak pomagamy klientom z Wrocławia uzyskać oddłużenie? Upadłość konsumencka Wrocław

Jeżeli masz problemy finansowe i boisz się o swoją przyszłość, przyjdź do nas na konsultację we Wrocławiu. Gawor Kancelaria Prawna prowadzona przez radcę prawnego Kingę Gawor świadczy usługi w zakresie:

-sporządzanie wniosków o upadłość konsumencką,

-reprezentacja przed syndykiem,

– reprezentacja na rozprawie w sądzie

Upadłość konsumencka Wrocław, Oława, Oleśnica, Kąty Wrocławskie, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Środa Śląska.

 

OGŁASZAMY TAKŻE UPADŁOŚĆ PRZEDSIĘBIORCÓW

Oddłużamy także przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.

Prowadzisz jednoosobową firmę we Wrocławiu i masz problemy finansowe? Oddłużymy także i Ciebie.

Jeżeli prowadzisz lub prowadziłeś jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną, z której pozostały długi i chcesz ogłosić upadłość przedsiębiorcy przed sądem we Wrocławiu, skontaktuj się z nami. Przedsiębiorco ogłoś upadłość we Wrocławiu i zacznij nowy etap życia.

Jeżeli jesteś jednoosobowym przedsiębiorcą, to także możesz ogłosić upadłość konsumencką. Wystarczy, że najpóźniej na dzień przed złożeniem wniosku wyrejestrujesz firmę z CEiDG.

Przedsiębiorco, aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz mieć żadnego majątku.

W upadłości konsumenckiej umorzą się zarówno długi firmowe (także te wobec ZUS czy Urzędu Skarbowego), jak i osobiste.

Gawor Kancelaria Prawna pomogła się oddłużyć setkom przedsiębiorców z Wrocławia, w tym firmom budowlanym, firmom transportowym, agencjom ochrony, przedsiębiorcom z branży turystycznej i hotelarskiej, franczyzobiorcom sieci sklepów Żabka, firmom zajmującym się sprzedażą sprzętu elektronicznego, właścicielom drukarni, właścicielom sklepów internetowych i wielu innym.

 

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA PREZESÓW SPÓŁEK z o.o. we Wrocławiu

Jak pomagamy prezesom spółek z o.o. z Wrocławia ogłosić upadłość konsumencką? Upadłość konsumencka Wrocław

Jeżeli jesteś członkiem zarządu zadłużonej spółki z o.o. i boisz się osobistej odpowiedzialności za długi tej spółki, to przyjdź na konsultację we Wrocławiu w sprawie upadłości konsumenckiej. Pomożemy w umorzeniu Twoich długów związanych z prowadzeniem spółki z o.o. (w tym wobec ZUS i Urzędu Skarbowego).

Aby ogłosić upadłość konsumencką wcale nie musisz rezygnować ze sprawowania funkcji prezesa zarządu spółki z o.o.?

Gawor Kancelaria Prawna pomogła już wielu prezesom spółek z o.o. w umorzeniu długów. Osoby te zarządzały spółkami z różnych branż i nierzadko posiadały wielomilionowe długi.

Dzięki naszej strategii oddłużeniowej wielu prezesów spółek z o.o. z Wrocławia mogło uwolnić się od długów. Nierzadko długi te „ciągnęły się” za nimi jeszcze od lat 90-tych.

Ty również zadzwoń i umów się na konsultację.

Więcej o upadłości konsumenckiej przeczytasz tutaj:

 

 

upadłość konsumencka wrocław

 

 

upadłość konsumencka wrocław

Umów konsultację online lub wizytę w naszym oddziale w:

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Katowicach, ul. Porcelanowa 23

Napisz: biuro@gaworkancelaria.pl

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.