UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA WARSZAWA

upadłość konsumencka warszawa

 

Upadłość konsumencka Warszawa

Gawor Kancelaria Prawna mieszcząca się w Warszawie jest liderem w województwie mazowieckim pod kątem ogłaszanych upadłości konsumenckich i upadłości przedsiębiorców. Mamy setki klientów, którym udało się rozpocząć życie na nowo – bez długów. Kancelarię prowadzi radca prawny Kinga Gawor, która jest autorem bloga o upadłości konsumenckiej www.bankrutemjestem.pl oraz publikacji w prasie w tym zakresie. Występowała m.in. jako ekspert Gazety Prawnej, Gazety Krakowskiej, czy Radia Kraków.

 

Masz dość telefonów od windykatorów? Ogłoś upadłość konsumencką w Warszawie

Jeżeli jesteś z Warszawy lub jej okolic i chciałbyś ogłosić upadłość konsumencką w Warszawie, to służymy skuteczną i sprawną pomocą. Zapraszamy Ciebie do naszej kancelarii w Warszawie na konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej.

 

Najtrudniejszy pierwszy krok

Nie jest łatwo przyznać się do porażki, a przerastające nas problemy finansowe są niczym innym, jak porażką życiową.  Dlatego my prawnicy z Gawor Kancelaria Prawna rozumiemy, jak trudno jest Ci się zdobyć na telefon do prawnika od upadłości konsumenckiej. Mamy świadomość tej bariery psychologicznej. Zatem, kiedy dzwonisz, doceniamy Twój trud.

 

Czym jest upadłość konsumencka? Upadłość konsumencka Warszawa

Upadłość konsumencka jest sposobem na wyjście z długów. Dzięki niej możesz uzyskać całkowite oddłużenie. Coraz więcej osób fizycznych, które mają dość życia z długami decyduje się na upadłość konsumencką. Od marca 2020 r. ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest jeszcze prostsze, a to za sprawą wejścia w życie dużej nowelizacji upadłości konsumenckiej. Nowelizacja ta bardzo zliberalizowała warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej. W efekcie, również osoby, które wpadły w pętlę długów będą mogły się oddłużyć. Dowiedz się więcej: Nowelizacja upadłości konsumenckiej 2020

Uzyskaj oddłużenie w Warszawie zanim komornik zapuka do drzwi

Czy wiesz, że aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz mieć majątkuczytaj więcej.

Ponadto nie trzeba mieć stałych dochodów.

Jest jeszcze jedna istotna zaleta upadłości konsumenckiej – ogłoszenie upadłości konsumenckiej zablokuje komornikaczytaj więcej. Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej zniknie z Twojego życia zarówno komornik, jak i ryzyko jego pojawienia się.

W dniu ogłoszenia upadłości konsumenckiej odsetki od Twoich długów przestaną być naliczane.

 

Jak możemy Ci pomóc?

Na rynku aż roi się od kancelarii oferujących swoje usługi w zakresie upadłości konsumenckiej. Jednak kancelarii, które specjalizują się w upadłości konsumenckiej w Polsce jest niewiele. Zalecamy wybranie prawnika, któremu powierzysz swoje oddłużenie, w sposób przemyślany. Dowiedz się o nim więcej, poczytaj o nim, słowem sprawdź go. Stawka jest zbyt duża (Twoje oddłużenie i spokój ducha), aby ryzykować.

Sporządzenie wniosku o upadłość konsumencką wymaga przede wszystkim zebrania przeciętnie około kilkudziesięciu niezbędnych dokumentów. Gawor Kancelaria Prawna zapewnia wsparcie w przygotowaniu koniecznych dokumentów. Opracujemy też dla Ciebie strategię uzasadnienia wniosku o upadłość konsumencką, tak aby popadnięcie przez Ciebie w niewypłacalność mogło zostać uznane (w miarę możliwości) za niezawinione.  Pamiętaj, uzasadnienie jest najważniejszą częścią wniosku o upadłość konsumencką.

Ponadto stworzymy strategię tworzącą grunt pod niskie raty w ramach planu spłaty wierzycieli lub (w miarę możliwości) umorzenie długów bez planu spłaty. Plan spłaty może być bowiem maksymalnie 3-letni bądź 7-letni. Wyjątkowo sąd może odstąpić od ustalania planu spłaty wierzycieli. Następnie będziemy reprezentować Ciebie przed syndykiem, tak aby Twoje prawa jako upadłego były chronione, a postępowanie upadłościowe zakończyło się jak najszybciej.  Zaufaj nam. Daj  się „załapać za rękę” i poprowadzić przez meandry skomplikowanego postępowania upadłościowego.

Jeżeli masz problemy finansowe i boisz się o swoją przyszłość, przyjdź do nas na konsultację w Warszawie i opowiedz o swoich problemach. Pokażemy Ci sposób, w jaki możesz pozbyć się zobowiązań i stresujących sytuacji.

 

Pomogliśmy już setkom klientów z Warszawy i okolic. Zadłużenie niektórych klientów opiewało na kilkanaście milionów.

Pomogliśmy się oddłużyć osobom, które poręczyły cudze długi oraz takim, które wpadły w pętlę zadłużenia zaciągając tzw. chwilówki. Były wśród naszych klientów także osoby zmagające się z nałogami, w tym hazardziści i narkomani. Pomogliśmy zacząć nowy start finansowy również osobom, które w niewypłacalność wpędził rozwód lub utrata pracy.

upadłość konsumencka warszawa 5

Jak pomagamy klientom z Warszawy uzyskać oddłużenie? Upadłość konsumencka Warszawa

Przyjdź do nas na konsultację w Warszawie i opowiedz nam swoją historię. Gawor Kancelaria Prawna prowadzona przez radcę prawnego Kingę Gawor świadczy usługi w zakresie:

-sporządzanie wniosków o upadłość konsumencką,

-reprezentacja przed syndykiem,

-reprezentacja w sądzie na rozprawie w sprawie ustalenia Planu Spłaty Wierzycieli.

 

ODDŁUŻENIE PRZEDSIĘBIORCÓW w Warszawie

 

Przeprowadzamy upadłość w Warszawie także dla przedsiębiorców

Prowadzisz jednoosobową firmę w Warszawie i masz długi? Pomożemy Ci się oddłużyć.

Pomagamy nie tylko konsumentom – oddłużamy także przedsiębiorców. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną, z której pozostały długi i chcesz ogłosić upadłość przedsiębiorcy przed sądem w Warszawie, zadzwoń do nas. Przeanalizujemy Twoją sprawę i ocenimy, czy masz szansę uzyskać oddłużenie. Kłopoty finansowe nierzadko są przyczyną depresji, nowotworów czy nawet prób samobójczych. Przedsiębiorco ogłoś upadłość w Warszawie i zacznij wszystko od nowa.

Jednoosobowy przedsiębiorca ma dwie drogi do oddłużenia. Ogłoszenie upadłości firmy lub ogłoszenie upadłości konsumenckiej (już na drugi dzień po zakończeniu i wyrejestrowaniu działalności gospodarczej).

Przedsiębiorco, aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz mieć stałych dochodów, ani żadnego majątku.

W upadłości konsumenckiej umorzą się zarówno długi firmowe (także te wobec ZUS czy Urzędu Skarbowego), jak i osobiste.

Zniknie z Twojego życia komornik lub groźba jego pojawienia się.

 

Powierz nam swoją sprawę

Gawor Kancelaria Prawna pomogła się oddłużyć setkom przedsiębiorców z Warszawy, w tym firmom budowlanym, deweloperom, firmom transportowym, agencjom ochrony, przedsiębiorcom z sektora przemysłu tekstylnego, branży hotelarskiej, franczyzobiorcom sieci sklepów Żabka, firmom zajmującym się sprzedażą sprzętu elektronicznego, właścicielom drukarni, właścicielom sklepów internetowych i wielu innym.

 

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA PREZESÓW SPÓŁEK z o.o. w Warszawie

Jak pomagamy prezesom spółek z o.o. z Warszawy ogłosić upadłość konsumencką? Upadłość konsumencka Warszawa

Jeżeli jesteś członkiem zarządu zadłużonej spółki z o.o. i boisz się osobistej odpowiedzialności za długi tej spółki, to umów się na konsultację w Warszawie w sprawie upadłości konsumenckiej. Pomożemy w umorzeniu Twoich długów, także tych związanych z prowadzeniem spółki z o.o. (w tym wobec ZUS i Urzędu Skarbowego).

Czy wiesz, że aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz rezygnować ze sprawowania funkcji prezesa zarządu spółki z o.o.?

Gawor Kancelaria Prawna pomogła już setkom prezesów spółek z o.o. w umorzeniu długów. Osoby te zarządzały spółkami z branży budowlanej, przemysłu tekstylnego, deweloperskiej, agencji ochrony, turystycznej i hotelarskiej, branży beauty i wielu innych. Dzięki naszej pomocy prezesi spółek z o.o. mogli rozpocząć nowe życie. Skorzystaj z naszej pomocy i Ty.

Więcej o upadłości konsumenckiej przeczytasz tutaj:

 

 

 

upadłość konsumencka kraków

 

Zapraszamy do naszej kancelarii w Warszawie (ul. Nowogrodzka 31, lok. 331):

upadłość konsumencka warszawa

upadłość konsumencka warszawa

Powiązane materiały wideo

Umów się na wizytę w naszym oddziale w:

• Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, lok. 331

• Krakowie, ul. Zakopiańska 238/5

• Katowicach, ul. Porcelanowa 60

Zadzwoń: +48 603 536 414

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.