UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA WARSZAWA

upadłość konsumencka warszawa

Upadłość konsumencka Warszawa

Gawor Kancelaria Prawna mieszcząca się w Warszawie jest liderem w województwie mazowieckim pod kątem ogłaszanych upadłości konsumenckich i upadłości przedsiębiorców. Mamy setki klientów, którym udało się rozpocząć życie na nowo – bez długów. Kancelarię prowadzi radca prawny Kinga Gawor, która jest autorem bloga o upadłości konsumenckiej www.bankrutemjestem.pl oraz publikacji w prasie w tym zakresie. Występowała m.in. jako ekspert Gazety Prawnej, Gazety Krakowskiej czy Radia Kraków.

Masz dość telefonów od windykatorów? Ogłoś upadłość konsumencką w Warszawie

Jeżeli jesteś z Warszawy lub jej okolic i chciałbyś ogłosić upadłość konsumencką w Warszawie, to służymy skuteczną i sprawną pomocą. Zapraszamy Ciebie do naszej kancelarii w Warszawie na konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej.

Czym jest upadłość konsumencka? Upadłość konsumencka Warszawa

Upadłość konsumencka jest sposobem na wyjście z długów. Dzięki niej możesz uzyskać całkowite oddłużenie. Coraz więcej osób fizycznych, które mają dość życia z długami decyduje się na upadłość konsumencką. Od marca 2020 r. ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest jeszcze prostsze, a to za sprawą wejścia w życie nowelizacji upadłości konsumenckiej. Nowelizacja ta bardzo zliberalizowała warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej. W efekcie, również osoby, które wpadły w pętlę długów będą mogły się oddłużyć. Dowiedz się więcej: Nowelizacja upadłości konsumenckiej 2020

Uzyskaj oddłużenie w Warszawie zanim komornik zapuka do drzwi.

Czy wiesz, że aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz mieć majątku – czytaj więcej.

Ponadto nie trzeba mieć stałych dochodów.

Jest jeszcze jedna istotna zaleta upadłości konsumenckiej – ogłoszenie upadłości konsumenckiej zablokuje komornika – czytaj więcej. Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej zniknie z Twojego życia zarówno komornik, jak i ryzyko jego pojawienia się.

W dniu ogłoszenia upadłości konsumenckiej odsetki od Twoich długów przestaną być naliczane.

Jeżeli masz problemy finansowe i boisz się o swoją przyszłość, przyjdź do nas na konsultację w Warszawie i opowiedz o swoich problemach. Pokażemy Ci sposób, w jaki pozbyć się zobowiązań i stresujących sytuacji.

Pomogliśmy już setkom klientów z Warszawy i okolic. Zadłużenie niektórych klientów opiewało na kilkanaście milionów.

Pomogliśmy się oddłużyć osobom, które poręczyły cudze długi oraz takim, które wpadły w pętlę zadłużenia zaciągając tzw. chwilówki. Byli wśród naszych klientów także osoby zmagające się z nałogami, w tym hazardziści i narkomani. Pomogliśmy zacząć nowy start finansowy także osobom, które w niewypłacalność wpędził rozwód lub utrata pracy.

Jak pomagamy klientom z Warszawy uzyskać oddłużenie? Upadłość konsumencka Warszawa

Przyjdź do nas na konsultację w Warszawie i opowiedz nam swoją historię. Gawor Kancelaria Prawna prowadzona przez radcę prawnego Kingę Gawor świadczy usługi w zakresie:

-sporządzanie wniosków o upadłość konsumencką,
-reprezentacja w sądzie na rozprawie upadłościowej,
-reprezentacja przed syndykiem.

ODDŁUŻAMY TAKŻE PRZEDSIĘBIORCÓW

Przeprowadzamy upadłość w Warszawie także dla przedsiębiorców

Prowadzisz jednoosobową firmę w Warszawie i masz długi? Pomożemy Ci się oddłużyć.

Pomagamy nie tylko konsumentom – oddłużamy także przedsiębiorców. Jeżeli prowadzisz lub prowadziłeś jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną, z której pozostały długi i chcesz ogłosić upadłość przedsiębiorcy przed sądem w Warszawie, zadzwoń do nas. Przeanalizujemy Twoją sprawę i ocenimy, czy masz szansę uzyskać oddłużenie. Kłopoty finansowe nierzadko są przyczyną depresji, nowotworów czy nawet prób samobójczych. Przedsiębiorco ogłoś upadłość w Warszawie i zacznij wszystko od nowa.

Przedsiębiorco, aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz mieć stałych dochodów, ani żadnego majątku.

W upadłości konsumenckiej umorzą się zarówno długi firmowe (także te wobec ZUS czy Urzędu Skarbowego), jak i osobiste.

Zniknie z Twojego życia komornik lub zagrożenie jego pojawienia się.

Powierz nam swoją sprawę, zaoszczędź czas, nerwy i pieniądze.

Gawor Kancelaria Prawna pomogła się oddłużyć setkom przedsiębiorców z Warszawy, w tym firmom budowlanym, deweloperom, firmom transportowym, agencjom ochrony, przedsiębiorcom z sektora przemysłu tekstylnego, branży hotelarskiej, franczyzobiorcom sieci sklepów Żabka, firmom zajmującym się sprzedażą sprzętu elektronicznego, właścicielom drukarni, właścicielom sklepów internetowych i wielu innym.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA PREZESÓW SPÓŁEK z o.o. w Warszawie

Jak pomagamy prezesom spółek z o.o. z Warszawy ogłosić upadłość konsumencką? Upadłość konsumencka Warszawa

Jeżeli jesteś członkiem zarządu zadłużonej spółki z o.o. i boisz się osobistej odpowiedzialności za długi tej spółki, to umów się na konsultację w Warszawie w sprawie upadłości konsumenckiej. Pomożemy w umorzeniu Twoich długów, także tych związanych z prowadzeniem spółki z o.o. (w tym wobec ZUS i Urzędu Skarbowego).

Czy wiesz, że aby ogłosić upadłość konsumencką nie musisz rezygnować ze sprawowania funkcji prezesa zarządu spółki z o.o.?

Gawor Kancelaria Prawna pomogła już setkom prezesów spółek z o.o. w umorzeniu długów. Osoby te zarządzały spółkami z branży budowlanej, przemysłu tekstylnego, deweloperskiej, agencji ochrony, turystycznej i hotelarskiej, branży beauty i wielu innych. Dzięki naszej pomocy prezesi spółek z o.o. mogli rozpocząć nowe życie. Skorzystaj z naszej pomocy i Ty.

Więcej o upadłości konsumenckiej przeczytasz tutaj:

 

 

 

upadłość konsumencka kraków

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.